Varta Silver
akumulator varta silver
Varta Blue
akumulator varta blue
Varta Black
akumulator varta black
Full Start
akumulator full start
Firma AUTO-KLINIKA serwis samochodowy Katowice
www.AUTO-KLINIKA.pl

Firma AUTOGAZOWNIK montaż instalacj sekwencyjnej LPG.
www.AUTOGAZOWNIK.pl

Firma AUTOLAKIERNIK - serwis blacharsko-lakierniczy. www.AUTOLAKIERNIK.pl

O FIRMIE

AutoAku.pl oferuje szeroką gamę akumulatorów między innymi marki Varta, Bosch oraz Full Star. Nasza doświadczenie gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. W naszym punkcie można dokonać pełnej obsługi serwisowej i remontowej. Znajdujemy się na ul. Bolesława Prusa 68 Ochojec-Piotrowice w Katowicach. Z naszych usług korzystało przez lata i korzysta nadal bardzo wielu klientów zamieszukujących Katowice, Mikołów, Chorzów, Siemianowice Śląskie.

Akumulatory marki VARTA to gwarancja niezawodności, trwałości i najwyższej jakości. Nowoczesna technologia, moc, wydajność, wysoka jakość i niezawodność to cechy charakteryzujące technologie Silver/S5. Właśnie dlatego większość producentów samochodów na pierwsze wyposażenie wybiera akumulator VARTA jest odpowiedni dla Państwa? Zależy to od wymagań jakie stawiacie Państwo akumulatorowi: nowoczesny samochód ma więcej odbiorników elektrycznych i tym samym większe zapotrzebowanie na energię. Oferta produktowa pokrywa wszelkie wymagania: albo akumulatory ULTRA dynamic albo akumulatory dynamic TRIO - dopasowane do potrzeb każdego samochodu. Gwarancja pewnego rozruchu w każdych warunkach.

autoaku akumulatory

Zaletą wielu sprzedawców jest także sprzedaż przez internet. Nie rzadko oferty internetowe są znacznie tańsze niż dostępnych akumulatorów w ofercie sklepów stacjonarnych. Co więcej kupując przez internet istnieje także możliwość oddania starego akumulatora podczas odbioru zakupionego produktu. Szeroka paleta asortymentu do wyboru zapewnia komfortowe zakupy.
Dla ułatwienia dokupienia właściwego akumulatora sprzedawcy zamieszczają do dyspozycji klientów zestawienia kompatybilności wielu producentów. Internet jest w tym zakresie kopalnią wiedzy, gdyż nie tylko można dopasować akumulator, ale także zapoznać się z wieloma opiniami użytkowników dotyczących wybranych produktów, jak i ich dystrybutorów i sprzedawców w sieci.
Do niedawna akumulatory dostępne były jedynie w sklepach motoryzacyjnych i supermarketach z asortymentem motoryzacyjnym. Z czasem akumulatory pojawiły się w ofercie hipermarketów, jak i sklepów internetowych. Obecnie bez trudu można tez kupić akumulator w hurtowni motoryzacyjnej, prowadzącej sprzedaż online. Na bezawaryjność ma wpływ także jego sposób użytkowania, gdyż nadmierne wystawienie na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych sprawia, że akumulator traci swoje właściwości. Przechowywanie akumulatora bez jego ładowania w warunkach wilgoci i zimna powoduje, że może mieć trudność w uruchomieniu samochodu.
Pogotowie akumulatorowe dowozi i wymienia akumulator z reguły do godziny czasu od telefonu klienta. Wymianiamy akumulatory głównie w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej i Mikołowie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że akumulator podczas jazdy samochodu się ładuje. Niemniej słaby akumulator może naładować się jedynie podczas długotrwałej jazdy, zwykle nie wystarczy jedynie odpalić samochodu i przejechać kilku kilometrów. Zdecydowanie pewniejszym sposobem jest podładowanie akumulatora prostownikiem. W ostateczności kiedy nie da się ruszyć samochodu z uwagi na wyładowany akumulator można spróbować uruchomić go poprzez podładowanie go z innego samochodu poprzez specjalne kable łączące dwa akumulatory między sobą.
Dobrej jakości akumulator nie powinien nigdy zawieźć i zawsze być gotowy do pracy, jednakże z różnych przyczyn może nastąpić problem w uruchomieniu samochodu. Czasami to z winy użytkownika następuje wyczerpanie poprzez pozostawienie włączonych świateł, czy też radia na dłuższy czas. Wówczas warto być przygotowanym na takie przykre niespodzianki.

test sprawności akumulatora

stat4u